Додаткові послуги

Лінійка продуктів BAS, 1С:Підприємство включає велику кількість типових, спеціалізованих і галузевих прикладних рішень - з різним функціоналом, призначених для вирішення різних завдань, з різними умовами супроводу, ліцензування тощо.

Буває не так легко самостійно зорієнтуватися в повному спектрі рішень BAS, 1С:Підприємство, особливо якщо Ви стикаєтеся з подібною проблемою вибору вперше. Недостатньо ретельний підхід до вибору програмного забезпечення перед покупкою BAS, 1С:Підприємство може привести до неефективного вкладення коштів і вашого часу.

Тому перш, ніж купити BAS, 1С:Підприємство, рекомендуємо отримати професійну консультацію наших фахівців.

Налаштування BAS, 1С:Підприємство - це Ваша конкурентна перевага. Ми "тонко" налаштуємо Вашу програму BAS, 1С:Підприємство під вимоги і особливості Вашого підприємства!

Якщо у Вас вже є діючий договір ІТС і вам потрібні налаштування BAS, 1С:Підприємство або інші додаткові послуги, зв`яжіться з нами, щоб правильно розрахувати вартість послуг або підібрати відповідний тариф, або залиште заявку - і наші фахівці нададуть детальну консультацію у зручний для Вас час.

  • Залежно від масштабу автоматизації системи, ми можемо проконсультувати Вас на предмет вибору необхідного програмного продукту, дізнавшись Ваші потреби та індивідуальні особливості бізнес-системи. Або ми можемо запропонувати Вам провести експрес-обстеження, у ході якого будуть виявлені і зафіксовані всі поточні потреби системи обліку.

  • Наші фахівці проводять установку програмного продукту і його налаштування.

  • Доробки BAS, 1С:Підприємство, розробка звітів, документів, довідників, механізмів, аналіз інформаційної бази. Налаштування обмінів даними.

  • Обслуговування комп`ютерів, серверів (установка, настройка); установка, настройка, оновлення антивірусних продуктів.

ОБЕРІТЬ

Додаткові послуги

ТА ЗАМОВТЕ

Ми зв`яжимось з Вами в найближчий час

Обрано продуктів:  

Оформити замовлення