МИ ПЕРЕТВОРИМО

РОБОТУ В ЗАДОВОЛЕННЯ

Діяльність компанії

Наше підприємство займається питаннями автоматизаціі обліку з 1996 року. Спочатку була створена своя облікова система (АРМ «Склад»), але згодом був узятий курс на співпрацю з більш просунутими в питаннях розробки облікового програмного забезпечення партнерами. Був досвід співпраці з просування програми «Фінанси без проблем» і надалі участь в 1С: Франчайзинг (технологічне партнерство з московською фірмою «1С»). ТОВ «Економік Софт», залишаючись регіональним лідером на ринку автоматизації облікової діяльності, завжди приділяло увагу взаємодії з колегами в рамках численних професійних семінарів в Україні, Росії, Туреччини.

Якість послуг

ТОВ «Економік Софт» завжди виділялося прогресивними і новаторськими підходами.

  • Так з 1999 року (перші серед українських партнерів «1С») робота на проектах ведеться з використанням ГОСТ 34.602-89 ( «Комплекс стандартів на автоматизовані системи. Технічне завдання на створення автоматизованої системи").
  • З 2000 року (вперше серед українських партнерів «1С») з`явився поділ в штаті підприємства на програмістів і постановників (фахівці економічної спрямованості, які роблять постановку завдань для програмістів).
  • У 2003 році (вперше серед українських партнерів «1С») на підприємстві була реалізована система віддаленого обслуговування користувачів сільськогосподарських конфігурацій Білокуракинського району Луганської області.

Досвід роботи

Будучи авторитетним учасником ринку автоматизації обліку, ТОВ «Економік-Софт» має значний досвід роботи в різних спільних проектах. Найбільш яскравими прикладами можуть бути:

  • спільний міжнародний проект з фірмою «1С» (м.Москва) з маркетингу ринку облікового програмного забезпечення Нової Зеландії;
  • спільний проект з фірмою 1С: Рарус (м.Москва) з аутсорсингу персоналу;
  • спільний проект з фірмою 1С: Рарус (м.Москва) з підготовки студентів-старшокурсників програмістів спеціальностей українських вищих навчальних закладів для подальшої роботи в Росії;
  • спільний проект з фірмою ТОВ «Абис-Софт» (м.Одеса) за віддаленого програмування.

У підприємства є позитивний досвід інтеграційних робіт з системами ЕДО "Directum" і SAP R3 і корисний досвід по розробці для Канади автоматизації системи «Traceability».

1996

Ми допомогаємо клієнтам повищити ефективність праці, використовуючи передові інформаційні технології

500+

Ми допомогаємо клієнтам повищити ефективність праці, використовуючи передові інформаційні технології

>30

Ми допомогаємо клієнтам повищити ефективність праці, використовуючи передові інформаційні технології

Ми члени Спілки Автоматизаторів Бізнесу

"Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ) –Всеукраїнська громадська організація, яка об`єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Компанія "Економік Софт" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об`єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS", 1С:Підприємство" та ін.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Спілка Автоматизаторів Бізнесу